dimecres, 17 d'octubre de 2018
ORGANIGRAMA
Visites 2

ÒRGANS DE GOVERN I GESTIÓ DE L`ESCOLA

Entitat Titular: Filles de Maria Auxiliadora.
Representant de l'Entitat Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Toni Lázaro.

 

EQUIP DIRECTIU

Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Toni Lázaro.
Educació en la Fe:
Clara del Águila.
Educació Infantil: Laia Serrat.
Educació Primària: Ivà Morcillo.
Administradora: Carme Invernón

 

EQUIP DE COORDINACIÓ

Directora Pedagògica: Eva Mata.
Coordinador Comunitat de Petits:
Carles Alcoberro.
Coordinadora Comunitat de Mitjans:
Gemma Herrera.
Coordinadora Comunitat de Grans: 
Mari Aguilar.

 

ECOP (EQUIP DE COORDINACIÓ DE PASTORAL)

Coordinadora de Pastoral: Clara del Águila.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Titular: Anna Temprado.
Representant de la Comunitat de Petits: 
Carles Alcoberro.
Representant de la Comunitat de Mitjans: 
Silvia Canales.
Responsable d'Interioritat: Montse Fontanet.

 

EOP (EQUIP D’ORIENTACIÓ PSICOPEDAGÒGICA)

Psicopedagoga: Gemma Rodríguez.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Mestra d’Educació Especial: 
Carme Castillo.

 

CONSELL ESCOLAR

Presidenta: Eva Mata.
Representants Titulars: 
Anna Temprado, Raquel Noain i Jordi Lleixà.
Representants mestres: 
Mercè Travé, Gemma Herrera, Cristina Gámez i Julio Pedraza.

Representants pares: Sonia Escudero, Mª Carmen López i Ignasi del Águila.
Representant de l'AFA: Jordi Babio.
Representant Municipal: Carme Gil de Bernabé.
Representant PAS: José Picazo.

 

EQUIP DOCENT

 

   EDUCACIÓ INFANTIL

CURS

TUTOR/A

P3A

Rosa del Águila

P3B

Alba Codina

P4A

Laia Serrat

P4B

Carles Alcoberro

P5A

Francesc Torras

P5B

Dolors Jordán

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

CURS

TUTOR/A

1rA

Tere Andrés

1nB

Begoña Nicolás

2nA

Mercè Travé

2nB

Silvia Canales

3rA

Gemma Herrera

3rB

Loreto Pereira

4tA

Maribel Moral

4tB

Mari Aguilar

5èA

Susanna Giménez

5èB

Ivà Morcillo

6èA

Julio Pedraza

6èB

Yolanda Fages

 

ESPECIALISTES

 

MESTRE/A

ESPECIALITAT

Manel Egea

Educació Física

Carme Castillo

Educació Especial

Mar Mascaró

Educació Artística: música i Ambients Petits

Montse Fontanet

Ed. Infantil i Ambients Petits

Gemma Rovira

Anglès

Cristina Gámez

Anglès i Ambients Grans

Eva Mata

Reforç

Clara del Águila

Matemàtiques i Ambients Grans

Gemma Rodríguez

Psicopedagoga / Complementàries Educació Infantil

 

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS.

Administració i secretaria

Carme Invernón i Elena Ramón

Recepcionista

Nati Martínez

Fotocopiadora

Ángeles Zunzarren

Empresa Menjador

Endermar

Servei Neteja

Coral S.L.

Manteniment

José Picazo

Canguratge

Andreu Aneas

Personal de menjador

Isabel Picazo, Mari Carmen Garrido, Rosa Rodríguez, Núria Medina, Sanae El Moujahid, Susana GonzálezMari Corredera, Joaquima López i Raquel Martí.

Coordinació Extraescolars

PROESCO, Món Idiomes i Gimnàstic Terrassa

 

 

Dosatic S.L. © 2018
Site desenvolupat per DYNAMO 3.5

Política de Privacitat