dijous, 23 de novembre de 2017
ORGANIGRAMA
Visites 1
Valoració: 28/40
 

ÒRGANS DE GOVERN I GESTIÓ DE L`ESCOLA

Entitat Titular: Filles de Maria Auxiliadora.
Representant de l'Entitat Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Mari Aguilar.

 

EQUIP DIRECTIU

Titular: Anna Temprado.
Directora Pedagògica: Eva Mata.
Cap d'estudis: Mari Aguilar.
Educació en la Fe:
Clara del Águila.
Educació Infantil: Alba Codina.
Educació Primària: Ivà Morcillo.

 

EQUIP DE COORDINACIÓ

Directora Pedagògica: Eva Mata.
Coordinadora Educació Infantil: 
Dolors Jordán.
Coordinadora Cicle Inicial: 
Begoña Nicolás.
Coordinador Cicle Mitjà: 
Maribel Moral.
Coordinador Cicle Superior: 
Toni Lázaro.

 

ECOP (EQUIP DE COORDINACIÓ DE PASTORAL)

Coordinadora de Pastoral: Clara del Águila.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Titular: Anna Temprado.
Representant d’Educació Infantil: 
Carles Alcoberro.
Representant de Cicle Inicial: 
Julio Pedraza.
Representant de Cicle Mitjà: 
Yolanda Fages.

 

EOP (EQUIP D’ORIENTACIÓ PSICOPEDAGÒGICA)

Psicopedagoga: Gemma Rodríguez.
Directora pedagògica: 
Eva Mata.
Mestra d’Educació Especial: 
Carme Castillo.

 

CONSELL ESCOLAR

Presidenta: Eva Mata.
Representants Titulars: 
Anna Temprado, Esperanza Piñero i Jordi Lleixà.
Representants mestres: 
Begoña Nicolás, Mercè Travé, Carme Castillo i Gemma Herrera.

Representants pares: Jose Merino i Sonia Escudero.
Representant Municipal: Carme Gil de Bernabé.
Representant PAS: José Picazo.

 

EQUIP DOCENT

 EDUCACIÓ INFANTIL

CURS

TUTOR/A

P3A

Laia Serrat

P3B

Alba Codina

P4A

Carles Alcoberro

P4B

Rosa del Águila

P5A

Francesc Torras

P5B

Dolors Jordán

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

CURS

TUTOR/A

1rA

Tere Andrés

1nB

Silvia Canales

2nA

Begoña Nicolás

2nB

Julio Pedraza

3rA

Mari Aguilar

3rB

Maribel Moral

4tA

Susanna Giménez

4tB

Yolanda Fages

5èA

Ivà Morcillo

5èB

Mercè Travé

6èA

Toni Lázaro

6èB

Loreto Pereira

 

ESPECIALISTES

MESTRE/A

ESPECIALITAT

Manel Egea

Educació Física

Carme Castillo

Educació Especial

Esther Ruiz

Educació Artística: música

Montse Fontanet

Curriculars i reforç Ed. Infantil

Montse Maldonado

Reforç i Religió

Cristina Gámez

Anglès

Eva Mata

Reforç i complementàries

Clara del Águila

Matemàtiques

Gemma Herrera

Anglès, desdoblaments i complementàries

Gemma Rodríguez

Psicopedagoga / Complementàries Educació Infantil

Miguel Brioso

Reforç

 

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS.

Administració i secretaria

Carme Invernón i Elena Ramón

Recepcionista

Nati Martínez

Fotocopiadora

Ángeles Zunzarren

Empresa Menjador

Endermar

Servei Neteja

Coral S.L.

Manteniment

José Picazo

Personal de menjador

 

 

Isabel Picazo, Mari Carmen Garrido, Rosa Rodríguez, Núria Medina, Sanae El Moujahid, Susana González, Mari Corredera, Joaquima López

Coordinació Extraescolars

PROESCO i Món Idiomes

 

 

 

Dosatic S.L. © 2017
Site desenvolupat per DYNAMO 3.5

Política de Privacitat